česky english Vítejte, dnes je pondělí 02. říjen 2023

Nová verze technologického programu Ucam v.10.1

Počátkem roku 2013 vydala firma Ucamco (dříve Barco ETS) novou verzi svého technologického programu pro výrobu desek Ucam v.10.1. Nabízí celou řadu novinek a vylepšení, které umožňují zadat data do výroby jednodušeji, rychleji a přesněji.

Mezi hlavní novinky patří Smart Drill Tool Manager, který umožňuje uživateli použít vlastní návrhová pravidla pro výpočet průměrů otvorů a řídit celý proces vrtání snáze a s větší volností.

Nová verze technologického programu Ucam

Neméně důležitou novinkou je vylepšené porovnávání netlistů (Netlist Compare), které zachytí jakékoliv problémy vnesené nedopatřením do výstupu během procesu generování CAM dat. Stejně důležité je, že umožňuje načíst data ve formátu IPC-D-356A, přičemž s nimi zachází inteligentním způsobem, který vylučuje chyby a snižuje počet opakovaných přezkoumávání.

Multinet Visualizer zvýrazňuje vybrané vícenásobné spoje (nets), přičemž umožňuje s těmito vybranými spoji provádět potřebné úkony. Legend Optimizer umožňuje zpracovat podle potřeby text potisku, zatímco nový Flashmaker Extensions zjednodušuje optimalizaci dat tím, že rozeznává jednoduché obdélníkové tvary a odstraňuje tak manuální práci. Výrobcům ohebných desek přijde vhod nový nástroj Coverlay Optimizer.

Protože podpora různých formátů dat se stala ve firmě Ucamco již dobrou tradicí, přichází nová verze také s plnou podporou formátu ODB++ V7.

O firmě Ucamco

Společnost Ucamco (dříve též známá pod jménem Barco ETS) s hlavním sídlem v belgickém Ghentu má ve světě vedoucí postavení v oblasti fotoplotrů a CAM softwaru pro zpracování dat DPS. Firma má více než 25 let zkušeností s výrobou fotoplotrů té nejvyšší kvality a také s vývojem softwarových nástrojů pro potřeby výroby DPS. Více informací o firmě Ucamco a jejích produktech je k dispozici na webových stránkách www.ucamco.com.

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik