česky english Vítejte, dnes je úterý 27. září 2022

Cadence přichází s novou verzí AWR Design Environment

DPS 5/2021 | CAD/CAE/CAM - články
Autor: Ing. Milan Klauz

Společnost Cadence Design Systems, Inc., představila novou verzi 16 své platformy AWR Design Environment pro vývoj RF/mikrovlnných produktů.

Kromě dalších novinek se tato verze vyznačuje zejména plnou návazností na další vývojové nástroje firmy Cadence – Cadence Virtuoso a Allegro PCB/IC. To má umožnit rychlý a bezproblémový návrh RF a mikrovlnných produktů při vývoji heterogenních technologií.

Verzi 16 lze také plně integrovat s Clarity 3D Solver a Celsius Thermal Solver pro elektrotermální analýzy velkých a komplexních RF systémů.

analýza (jpg)

Protože AWR Design Environment zahrnuje také Microwave Office pro návrh obvodů, mohou uživatelé navrhovat 5G bezdrátové a propojené systémy pro automobilové, radarové a polovodičové aplikace. Výsledkem je až 50% úspora času v porovnání s možnostmi konkurenčních produktů.

Návaznost mezi vývojovými platformami je velmi důležitá kvůli RF integraci a zvýšení produktivity vývojářů. Možnost sdílení dat mezi platformami AWR Design Environment, Virtuoso a Allegro eliminuje nesoulad mezi jednotlivými vývojovými pracovišti a má pozitivní dopad na časový harmonogram vývoje.

Více na www.cadence.com/en_US/home/tools/systém-analysis/rf-microwave-design/awr-whats-new.html.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik