česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 07. červenec 2022

InSight PCB – nový pre-CAM firmy Frontline PCB Solutions

Firma Frontline PCB Solutions – známá svými high-end CAM programy pro zpracování podkladů pro výrobu DPS, představila svůj nový produkt nazvaný InSight PCB. Jedná se o tzv. pre-CAM program, který je určen pro analýzu dat potřebných pro vypracování cenových nabídek. Program využívá ke své práci webové rozhraní a uživatelé jej tak mohou provozovat prakticky odkudkoliv.

Jak říká prezident firmy Avi Glasberg: „Tento program mění povahu práce s pre-CAM úlohami revolučním způsobem. Svojí jednoduchostí a pracovním výkonem InSight PCB výrazně zkracuje dobu, kterou CAM operátoři potřebují pro předání zpracovávaných dat do obchodního oddělení a dále do přípravy výroby. Obchodní oddělení může nyní zákazníkovi připravit cenovou nabídku bez konzultace s CAM odborníky a objednávku může předat rovnou do přípravy výroby.“

InSight PCB – nový pre-CAM firmy Frontline PCB Solutions.jpg

InSight PCB přijme data DPS a automaticky v nich rozpozná informace důležité pro prodej i přípravu výroby, přičemž precizně analyzuje údaje nutné pro stanovení správné cenové nabídky. Již v této fázi program identifikuje možné problémy s výrobou desky, stejně jako nesprávná data. InSight PCB využívá osvědčenou technologii z programu InCAM, který je rovněž produktem firmy Frontline. Zahrnuje vše, co je potřeba pro pre-CAM práci – možnost načtení různých vstupních formátů dat (RS274-X, ODB++, DXF, HPGL, Excellon 1 i 2), vzájemné sestavení načtených dat, odstranění nepotřebných údajů, analýzy a kalkulace panelu atd. Výsledky jsou graficky analyzovány a schvalovány, přičemž v případě zjištěných problémů se proces zpracování dat zastaví.

Společnost Frontline PCB Solutions je ve světě známá svými CAM programy pro výrobu DPS, jako jsou InCAM, Genesis 2000, GenFlex, InPlanFlex, InStack, InSolver, InCoupon a další. Firma je v současnosti vlastněna skupinou Orbotech-Mentor Graphics.

Více informací o programu InSight PCB naleznete na:

http://www.frontlinepcb.com.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik