česky english Vítejte, dnes je pondělí 29. květen 2023

eCADSTAR verze 2020.0 je nyní dostupný i s moduly pro SI, PI a IBIS-AMI simulací

29.12. 2020 | CAD/CAE/CAM - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

eCADSTAR je cloudová verze známého software CADSTAR pro návrh desek plošných spojů od společnosti Zuken. I když byla původně nabízena jako jednodušší varianta plného programu, Zuken do ní postupně přidává další a další moduly z desktopové verze. Již v průběhu roku 2020 získal eCADSTAR moduly pro pre/post-layout analýzu signálové a napájecí integrity a IBIS simulace.

Když se vezme v úvahu, že už před časem získal eCADSTAR také modul pro high-speed design, dá se říci, že je téměř totožný s plnou verzí programu CADSTAR. Zuken založil eCADSTAR jako druhou možnost návrhu desek, která kombinuje výkon moderního EDA software a přizpůsobivé možnosti internetu. Zejména dnes, kdy mnoho vývojářů pracuje z domova, se prokazují výhody práce s použitím cloudových řešení.

Důvodem pro doplnění platformy eCADSTAR o další simulační nástroje je skutečnost, že vyvíjené produkty bývají nyní rychlejší a více komplexní a proto vyžadují použití simulačních nástrojů. Pre-layout a post-layout možnosti analýz signálové a napájecí integrity navrhované desky umožňují navrhnout desku správně hned napoprvé.

Celá zpráva zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik