česky english Vítejte, dnes je středa 27. říjen 2021

Nový EMI přijímač PMM ER8000

DPS 2/2021 | Měření - články
Autor: TESTOVACÍ TECHNIKA

V loňském roce uvedla firma Narda Safety Test Solutions pod italskou značkou PMM na trh nový, mimořádně kompaktní, flexibilní a snadno použitelný EMI přijímač PMM ER8000. Tento vysoce výkonný přijímač je plně kompatibilní s CISPR 16-1-1, ideální pro testování vyzařování od 9 kHz do 3 GHz.

Plně v souladu se standardem proměří pásmo B již za dvě sekundy a za jednu minutu pásma C + D. Tato rychlost je výsledkem nejmodernějšího designu s architekturou FFT pro optimalizaci rychlosti měření. Pro názornost uvádíme dvě specifická nastavení přijímače a k nim, jakou rychlostí dojde k proměření celé oblasti pomocí přijímače PMM ER8000, čas je v řádu sekund. Při použití konvenčních EMI přijímačů proběhne obdobné měření v řádu desítek minut.

Nový EMI přijímač PMM ER8000

Mezi další technická vylepšení patří extrémně efektivní rozhraní s účinným předvoličem pro vynikající výkon a uživatelský port vhodný pro externí zařízení, jako jsou LISN a přepínací boxy, pro ještě rychlejší testování.

PMM ER8000 obsahuje interní vestavěnou LISN (Line Impedance Stabilisation Network). Díky tomu může být toto kompaktní zařízení použito jak pro rychlé měření emisí a charakterizaci EUT v konstrukční laboratoři během vývoje produktu, tak pro certifikační testování v EMC laboratořích. Díky volitelnému příslušenství, kterým je DDA Click Analyzer, je tento měřicí systém atraktivnější než kdy dříve.

Díky kompaktní velikosti a robustní, ale lehké konstrukci je PMM ER8000 dokonalým řešením pro testování mimo domácí laboratoř.

Software PMM Emission Suite (dodávaný zdarma) je ideálním společníkem pro tento vysoce výkonný přijímač, který nabízí celou řadu uživatelsky přívětivých funkcí pro všechny aplikace EMI.

Nový EMI přijímač PMM ER8000 1

Přijímač lze objednat ve dvou různých frekvenčních rozsazích: 9 kHz až 30 MHz (PMM ER8000 opt. 00) nebo 9 kHz až 3 GHz (PMM ER8000 opt. 01). Uživatelé mohou případně kdykoli upgradovat z verze opt. 00 na verzi opt. 01.

Podrobnější informace žádejte u autorizovaného partnera PMM pro Českou republiku a Slovensko, společnosti TESTOVACÍ TECHNIKA s. r. o., nebo přímo na webových stránkách výrobce www.narda-sts.it.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik