česky english Vítejte, dnes je středa 27. říjen 2021

Nové osciloskopy Rohde & Schwarz RTO6

26.08. 2021 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Ve společnosti Rohde & Schwarz o prázdninách představili novou generaci osciloskopů RTO, přesněji RTO6. Z pohledu šířky pásma počítají digitální zařízení vybavená čtyřmi analogovými kanály celkem se šesti rozšířitelnými záběry v rozmezí od 600 MHz až do 6 GHz a také se vzorkovací rychlostí až dvacet miliard vzorků za vteřinu.

Změn doznalo též uživatelské rozhraní řešené prostřednictvím dotykového zobrazovacího displeje s rozlišením Full HD a úhlopříčkou 15,6 palce, společně s přepracovaným čelním panelem zajišťujícím rychlé nastavení přístroje. Systém dále uvažuje efektivní počet bitů 9,4, SFDR (spurious-free dynamic range) na úrovni 65 dBc, standardní paměť o velikosti 200 milionů bodů, která se může volitelně rozrůst až na dvě miliardy a také jeden milion průběhů za vteřinu. Obsluha tak může spolehlivě zaznamenávat potíže, které se jinak vyskytují pouze ojediněle. K tomu si dále přičtěte režim HD s vysokým rozlišením až 16 bitů a možnostmi digitální filtrace.

rto6 (jpg)

Více informací najdete v celé zprávě New R&S RTO6 oscilloscopes from Rohde & Schwarz deliver instant insights thanks to enhanced usability and performance.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik