česky english Vítejte, dnes je pondělí 29. květen 2023

Kamery A50 nebo A70. Napevno, ale přesto flexibilně

30.12. 2021 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Když v nějakém automatizačním procesu dojde na integraci nového hardwaru, budou se často diskutovat klíčové otázky spojené se složitostí nasazení, cenou, funkcemi a také schopností opakovaně využít stejný hardware napříč celým systémem.

Nové termokamery FLIR A50 a A70 přichází s možností tří voleb, označených jako „Smart Sensor“, „Image Streaming“ nebo také „Research & Development Kits“, takže rychle vyhoví profesionálním potřebám v celé řadě odvětví – od výroby přes technickou infrastrukturu až po vědecký výzkum. Ale nejen to, novinky se mohou pochlubit i zvýšenou přesností při měření teploty ±2 °C či ±2 %, což určitě představuje lepší výsledky, než dřívějších ±5 °C, resp. ±5 %. Za zmínku stojí rovněž krytí IP66 společně s kompaktními rozměry a rostoucím rozlišením snímačů, které zde nyní dosahuje 464 × 348 bodů (model A50) nebo 640 × 480 bodů v případě verze A70. Systémy kamer např. využijeme pro minimalizaci prostojů výrobní linky, stejně jako ke včasné detekci požáru apod.

flir-a50 (jpg)

Více informací najdete v celé zprávě FLIR A50 and A70 Thermal Cameras Offer Turnkey Solutions for Efficient Data Analysis.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik