česky english Vítejte, dnes je středa 26. leden 2022

Dalších 14 proudových čidel k analyzátorům výkonu PW8001

13.01. 2022 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Analyzátory výkonu jsou jedna věc a proudové snímače, které k nim pro účely precizního měření připojíme, pak druhá. Společně by však měly vytvářet smysluplný celek, podobně jako u společnosti Hioki a jejich nových analyzátorů výkonu PW8001 (na stránkách DPS Elektronika od A do Z jsme psali též Analyzátory výkonu PW8001 od Hioki s osmi vstupy), pro které je aktuálně k dispozici dalších čtrnáct nových senzorů proudu. Pokud vezmeme v úvahu i dva výchozí modely představené loni v září, dostáváme tak na výběr celkem ze šestnácti vstupních čidel, pro které je dále příznačný i způsob jejich využití.

Vše, co potřebujete učinit, tak spočívá v prostém připojení některého z nových senzorů proudu k přístroji PW8001, zatímco klíčová nastavení, nezbytná k zajištění přesných výstupů, již zajišťuje samotný analyzátor. Proudový rozsah čidel se pohybuje od 50 do 2 000 A a pokud jde o kmitočtový záběr, lze počítat až s 10 MHz. K tomu si rovněž připočtěte volitelné délky kabelu tři nebo též deset metrů.

Více informací najdete v celé prosincové zprávě výrobce 16 New Current Sensor Models for Use with the Power Analyzer PW8001: 14 New Models, Order and Shipment Begin of All 16.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik