česky english Vítejte, dnes je pátek 07. říjen 2022

Osciloskopy R&S RTP nové generace

28.07. 2022 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Ve společnosti Rohde & Schwarz nedávno představili špičkové osciloskopy nové generace R&S RTP znamenající prvotřídní měření v oblasti signálové integrity společně s maximální možnou rychlostí sběru dat pro účely analýzy v reálném čase.

Nové modely zde nabízí větší a ještě zřetelnější Full HD dotykový panel s úhlopříčkou 13,3 palce, včetně zcela přepracovaného čelního bloku. Výhodný bude rovněž formát displeje s poměrem 16:9, který vedle zobrazování časových průběhů dále umožňuje rychle upravit či změnit nastavení. Intuitivně řešený přední panel pak díky přímému a rychlému přístupu k primárnímu nastavení přístroje pomáhá zlepšit produktivitu, aniž by přitom technika na pracovním stole zbytečně zabírala spoustu místa.

Osciloskopy R&S RTP jsou k dispozici s odlišnou šířkou pásma od 4 GHz až do 16 GHz a rychlostí vzorkování do 40 GS/s. Veškeré modely zároveň podporují upgrade šířky pásma právě do již zmiňovaných 16 GHz. K tomu si zároveň připočtěte rychlost 750 000 wfm/s nebo např. paměť až 3 miliardy bodů na kanál.

Více informací najdete v celé zprávě Rohde & Schwarz enhances R&S RTP high-performance oscilloscope for even better signal integrity in real time.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik