česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 18. srpen 2022

Analog Devices přichází s transceiverem pro klíčové telekomunikační aplikace

  • ve své kategorii nejlepší dynamický rozsah a schopnost dekódovat širokopásmové i náročné úzkopásmové úlohy v rámci jediného obvodu
  • pracovní kmitočtové pásmo 30 MHz až 6 GHz
  • dynamický rozsah přijímače –159 dBc/Hz a vysoce lineární vysílač
  • první transceiver navržený jak pro úzkopásmové, tak tradiční širokopásmové signály od 12 kHz do 40 MHz
  • dokáže zpracovat signály hlasové, datové, obrazové nebo videosignály
  • využívá rádiových opravných algoritmů pro digitální signály, AVC, DPD, „frequency hopping“ a filtraci kanálů
  • schopnost dynamického nastavení parametrů a výkonu

Firma Analog Devices představuje první ze série vf transceiverů, který nabízí největší dynamický rozsah na trhu a který je vhodný pro nesčíslné množství komerčních a armádních zařízení. Vf transceiver vynikajících parametrů ADRV9002 je ideálním řešením klíčových komunikačních aplikací, jako jsou radiostanice pro útvary rychlého nasazení, privátní sítě LTE (Long-Term Evolution) a satelitní komunikaci, kde rozměry, hmotnost a výkon jsou klíčovými parametry návrhu. Transceiver je nejnovějším přírůstkem v oceněné konstrukční koncepci a vývojovém prostředí, které ADI nazývá Ekosystém RadioVerse™.

Analog Devices přichází s transceiverem pro klíčové telekomunikační aplikace

Ekosystém RadioVerse Analog Devices zahrnuje nástroje, návrhové zdroje a podporu pro urychlení vývojových harmonogramů rádiových řešení. Ekosystém představuje platformy pro rychlou prototypovou fázi, systémy pro hodnocení řešení na úrovni čipu, referenční konstrukce, simulační nástroje a vývojové sady. Existuje celosvětová síť partnerů jako zdroj konstrukčních nápadů a vf platforem, včetně referenčních konstrukcí a modulů řešení. Technické zdroje zahrnují jazyk pro popis hardwaru (HDL) a softwarové referenční řešení na plné systémové úrovni na GitHub, vývojové nosiče FPGA a systémy pro hodnocení na úrovni čipu.

 

Klíčové komunikační sítě jsou základem pro zajištění naší bezpečnosti. Obtížnost dekódovat složité signály v těchto sítích stoupá tou měrou, jakou se zvyšuje obsazenost rádiového kmitočtového spektra. Vf transceiver ADRV9002 dokáže správně dekódovat signál ve značně přeplněném spektru. Tato vlastnost pomáhá zákazníkům při vývoji rádiových platforem, které jsou stupňovatelné z hlediska výkonu a parametrů napříč širokou škálou komerčních a armádních aplikací.

 

– Na stránce produktu ADRV9002 www.analog.com/ ADRV9002 mohou zájemci stáhnout katalogový list, informační video je k dispozici na www.analog.com/ ADRV9002-video.

– Objednat vzorky je možné na https://www.amtek.cz/kontakty/amtek-brno/.

– Dovědět se více o transceiverech RadioVerse Analog Devices lze na www.analog.com/EN/applications/technology/sdr-radioverse-pavilion-home.html.

 

Více informací poskytne Amtek spol. s r. o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, tel. 547 125 560, fax 547 125 556

Borského 989/1, 152 00 Praha 5, tel. 251 681 111–13, fax 251 681 114

www.amtek.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik