česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 18. srpen 2022

Ethernetový komunikátor ETH-BOX1

Firma FLAJZAR je známá nabídkou kamerových systémů a GSM komunikátorů. Novým segmentem působnosti se závěrem roku 2011 stává i ethernet.

Prvním zařízením v této oblasti je ethernetový komunikátor ETH-BOX1 postavený na výkonném mikrokontroléru ATMEL xMega. Zařízení vyniká svojí jednoduchostí, rychlostí, spolehlivostí, velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním a nastavením. Veškeré nastavení i HTML stránky jsou uloženy na micro SD kartě a můžete tedy celkový design stránek přizpůsobit vašim požadavkům. Tvary tlačítek, jejich rozmístění, vzhled stránek, vaše logo…

Ethernetový komunikátor ETH-BOX11.jpg

Obr. 1 Komunikátor ETH-BOX1 na dlani (ukázka velikosti)

Komunikátor podporuje dotyková tlačítka, takže jednoduše a intuitivně můžete ovládat výstupní relé komunikátoru prostřednictvím telefonů a tabletů s dotykovými displeji.

Ethernetový komunikátor ETH-BOX12.jpg

Obr. 2 Grafické rozhraní na tabletu iPad

Komunikátor obsahuje jeden reléový výstup (vyveden spínací kontakt 30 V/2 A), jeden digitální vstup galvanicky oddělený optočlenem a jeden vstup určený pro připojení teplotního čidla Dallas, které je součástí dodávky. Délka kabelu k jednotlivým vstupům/ výstupům může být až několik desítek metrů. Napájení zajišťuje externí napájecí zdroj 230 V/5 V – taktéž součástí balení.

Ethernetový komunikátor ETH-BOX13.jpg

Obr. 3 Grafické rozhraní na běžném dotykovém telefonu

U digitálního vstupu i teplotního čidla je možné nastavit generování emailu v případě události. U digitálního vstupu je to změna stavu, u teplotního čidla možnost nastavení horní a dolní meze, při jejichž překročení je odeslán email. Opět se snadno editovatelným textem uloženým na micro SD kartě.

Pomocí ethernetového komunikátoru ETH-BOX1 můžete jednoduše ovládat a sledovat libovolné zařízení prostřednictvím vašeho prohlížeče, mobilu či tabletu.

Souhrn technických údajů:

  • Napájecí napětí: 5 V DC
  • Max. odběr proudu: 200 mA
  • Pracovní teplota: −20 °C až +50 °C
  • Rozsah měření: -50 °C až +125 °C
  • Kontakt relé: 30 V/2 A
  • Rozhraní: 10/100 ethernet (konektor RJ45)
  • Paměťová karta: micro SD
  • Rozměry: 48×49×23 mm
  • Velmi přijatelná cena.

Více informací najdete na www.flajzar.cz.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik