česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 29. září 2022

Vývojová sada IoT nabízená společností RS Components umožňuje rychlé připojení k pokročilé platformě cloudových služeb

27.03. 2019 | Součástky - novinky
Autor: RS Components
01.jpg

RS Components, obchodní značka společnosti Electrocomponents plc, která je celosvětovým distributorem využívajícím multikanálovou prodejní komunikaci, uvádí na trh vývojovou sadu na bázi cloudových služeb pro projekty vyžadující IoT snímání, jež umožňuje uživatelům shromažďovat a analyzovat data na ovládacích panelech, a to již za několik minut po rozbalení.

Sada UrsaLeo UL-NXP1S2R2 obsahuje modul snímače Silicon Labs Thunderboard™ 2 určený pro připojení k platformě služeb společnosti UrsaLeo na bázi služby Google Cloud. Předem registrovaný přístup pomáhá vývojářům urychlit jejich práci. Mohou konfigurovat vlastní ovládací panely a grafy, zasílat automaticky SMS nebo e-maily s výstrahami či spouštět analytické funkce Google. K dispozici jsou aplikace a rozhraní API pro lokální správu snímačů, spouštění diagnostiky a bezproblémové sdílení informací s ostatním podnikovým softwarem nebo nástroji od jiných výrobců, jako jsou aplikace pro business intelligence.

Sada umožňuje rychlou instalaci a snadnou obsluhu To uživatelům umožňuje uvádět jejich nápady v život a využít plně možnosti vzdáleného snímání a big data v odvětvích, jako je Průmysl 4.0, diagnostika v automobilovém průmyslu, zdravotnictví a monitoring dat obecně.

Modul snímače Thunderboard 2 nabízí snímače teploty, vlhkosti, UV záření, světla v prostředí, barometrického tlaku a kvality vnitřního ovzduší, detektor plynu, 6osý inerciální snímač, digitální mikrofon a Hallův snímač. Deska je dále opatřena multiprotokolovým rádiovým vysílačem Silicon Labs EFR32™ Mighty Gecko 2,4 GHz, který podporuje Bluetooth® Low Energy i originální krátkodosahové protokoly jako Thread nebo ZigBee®. Díky integrované keramické anténě a čtyřem LED diodám s vysokým jasem umožňuje napájení přes USB, z knoflíkové baterie nebo z externího bateriového modulu.

Vývojáři mohou též využívat vývojové softwarové sady UrsaLeo k vytváření produktů připravených k okamžitému použití s nejkratší možnou dobou uvedení na trh, ať již jde o finální zdrojový kód či vlastní hardware. Sada také podporuje škálování výroby a správu zařízení.

Společnost RS nyní vývojovou sadu UrsaLeo dodává v oblastech EMEA a Asie a Tichomoří.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik