česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 29. září 2022

Nízkonákladové prototypovací sady IoT Cypress nyní dodává RS Components

26.06. 2019 | Součástky - novinky
Autor: RS Components
01.jpg

RS Components, obchodní značka společnosti Electrocomponents plc, která je celosvětovým vícekanálovým distributorem, oznámila dostupnost dvou nových prototypovacích sad PSoC® 6 od společnosti Cypress Semiconductor Corp.: první pro vývoj Wi-Fi a Bluetooth IoT a druhou pro IoT aplikace BLE (Bluetooth Low Energy).

Kromě pokročilé konektivity nabízejí obě sady nízkonákladovou platformu pro vývoj hardwaru, která umožňuje vyvíjet návrhy na základě vysoce energeticky úsporného dvoujádrového mikrokontroléru Cypress PSoC 6. MCU PSoC 6 integruje vestavěné zabezpečení, až 2 MB paměti flash a 1 MB SRAM, spolu s procesorem Arm® Cortex® M4 pro velmi náročné úlohy a Cortex®-M0+ pro méně náročné úlohy – vše na jednom čipu.

Prototypovací sada PSoC 6 Wi-Fi-/BT kombinuje MCU PSoC 6 s bezkonkurenční konektivitou a integrovaným modulem vybaveným kombinovanou čipovou sadou Cypress CYW4343W s konektivitou Wi-Fi 802.11b/g/n a dvěma režimy Bluetooth 4.1. Sada je navržena s odlamovací částí, která vývojářům umožňuje použít různá periferní zařízení pro návrhy a prototypování aplikací IoT. Nabízí také špičkový systém kapacitního snímání doteku Cypress CapSense®, zařízení flash Quad-SPI NOR 512 MB, slot pro kartu MicroSD a rozhraní Digilent Pmod™.

Druhou nabídkou je prototypovací sada PSoC 6 BLE, která poskytuje modul CYBLE-416045-02 EZ-BLE™ Creator (založený na MCU PSoC 63). Tento modul je plně certifikovaný pro Bluetooth 5.0 a poskytuje programovatelné řešení na klíč pro vývojáře pro doplnění Bluetooth konektivity do návrhů IoT. Dodává se s bezplatným registrem BLE a nabízí 36 GPIO při rozměrech 14 x 18,5 x 2,00 mm.

Tato sada je také navržena s odlamovací částí, která umožňuje oddělit integrovaný programátor a debugger (KitProg2) od cílové desky. Poskytuje také rozhraní mikroBUS™ pro propojení MCU s jakoukoli zaklapávací deskou MikroElektronika 500+.

Společnost RS nyní obě sady dodává v oblastech EMEA a Asie a Tichomoří.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik