česky english Vítejte, dnes je pondělí 02. říjen 2023

Expresní výroba elektroniky v roce 2013

Firma SAFIRAL nabízí komplexní výrobní služby EMS (electronic manufacturing services), tedy desky plošných spojů (DPS nebo PCB), zajištění součástek a jejich osazování. Vše ve velmi krátkých termínech, navíc vždy s možností dalšího urychlení expresními příplatky.

Rychlost uvedení na trh je často klíčový element pro úspěšnost daného produktu v konkurenčním prostředí a firmy, které se zabývají vývojem, vědí, jak časově náročné je produkt vyvinout, vyrobit první vzorky i pokračovat s další výrobou. Desky plošných spojů, zkompletování součástek a osazení pak v tomto procesu hrají významnou roli a jedná se o oblast, kde se dá ušetřit spousta času.

Pro rok 2013 firma SAFIRAL nabízí zákazníkům mimo všech standardních a roky osvědčených služeb také několik novinek.

1. Desky plošných spojů v POOL servisu pro kategorii PROTOTYP – pro desky s definovanými parametry v kusovém množství neúčtujeme přípravu výroby, termín 5 pracovních dnů.

2. Možnost slučování více typů na jeden panel a jednu šablonu.

3. Navýšení množství osazených SMT součástek v kategorii PROTOTYP na 6 000 ks při zachování standardního termínu 5 pracovních dnů.

4. Osazování mikroBGA s roztečí 0,4 mm.

5. Rentgenová kontrola osazených BGA obvodů v kratších termínech (dle složitosti a počtu BGA).

6. Rozšířené portfolio dodavatelů a distributorů součástek.

Nabízíme optimalizaci procesu, a tedy maximální rychlost realizace zakázek. Nejkratší termín realizace komplexní služby jsou dva pracovní dny, což zahrnuje výrobu plošných spojů, nákup materiálu a osazení (za předpokladu vyrobitelnosti DPS a dostupnosti součástek). Běžný termín pro prototypovou výrobu je 10 pracovních dnů. Pro standardní výrobu nad prototypové množství jsou termíny od 8 pracovních dnů pro DPS a stejně tak pro osazení, takže zákazník dostává zakázku za 16 pracovních dnů nebo dle domluvy (postupné plnění atd.), za předpokladu zkompletovaného materiálu v době výroby DPS.

Expresní výroba elektroniky

Z hlediska technických možností splňujeme technologické požadavky na většinu zakázek, osazujeme součástky ve velikostech od 0201, BGA obvody i největší POWER LED, pájíme velké desky ThermalClad materiálů (hliníkový nebo měděný materiál desky plošného spoje sloužící jako chladič), které jsou náročné na teplotní profil, testujeme desky funkčními testy, řešíme programování i kalibrace, kompletujeme zařízení do krabiček – dle požadavků zákazníka.

Vybavení firmy zahrnuje osazovací automaty značky MYDATA, pece SEHO, sítotisky PBT, vlny ERSA a ostatní standardní stroje a nářadí.

Společnost má zavedený systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001:2009.

Všechno uvedené vybavení teprve společně s týmem zkušených pracovníků firmy SAFIRAL vytvoří zmíněnou výhodu pro naše zákazníky ve zcela nadstandardní rychlosti realizace zakázek s udržením výborné kvality i ceny.

Více na www.safiral.cz

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik