česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 01. prosinec 2022

Rozsah spotřebního materiálu společnosti Quiptech roste

Rozsah spotřebního materiálu společnosti Quiptech pokračuje v růstu a nabízí zákazníkům kompletní zdroj od jediného dodavatele.

Společnost Quiptech je více než 25 let předním distributorem spotřebního materiálu v elektronickém a zdravotnickém průmyslu. Díky jedinečné geografické poloze v Evropě a Mexiku je společnost schopna nabídnout podporu klíčovým zákazníkům pro jejich výrobní místa a sdílet s nimi řešení a osvědčené postupy i ve více zemích. Společnost je schváleným distributorem celé řady nejvýznamnějších značek v oboru a snaží se svým zákazníkům nabízet nejlepší sortiment dostupných produktů za nejlepší ceny.

Jednou z předních značek v jejím sortimentu je QTEK. Může se pochlubit širokou škálou produktů, včetně sítotiskových čisticích rolí, vlhčených a nevlhčených ubrousků, chemikálií, tampónů, vysokoteplotních maskovacích pásek atd. Začátkem roku uvedla společnost na trh čisticí roli QTEK Micro-Fine Pitch (MFP). Čisticí role MFP jsou vyrobeny z netkaného polypropylenového materiálu druhé generace. Jsou navrženy ke zvýšení produktivity a výnosu, snížení vad a snížení výrobních nákladů.

Rozsah spotřebního materiálu společnosti Quiptech roste

Součástí produktové řady Quiptech jsou také produkty Superior Clean Products. Produkty Superior Clean Products zaujímají významné místo v oblasti kontroly a čištění kontaminace a zajišťují dodržování protokolů v nejkritičtějších výrobních aplikacích. V automatizovaných továrnách po celém světě se vyrábějí zásoby výrobků pro kontrolu a čištění kontaminace. Produkty Superior Clean Products jsou vyráběny v moderních továrnách po celém světě. Mezi hlavní produkty patří oděvy do čistých prostor, výdejní systémy, chemie, mopovací systémy, rukavice atd.

Společnosti KDM Seating a Metro podporují řadu prostřednictvím průmyslových řešení sedadel a regálů. Společnost KDM Seating zajišťuje design židlí pro maximální pevnost, pohodlí, stabilitu a podporu. Nabídka křesel pro operátory, křesel a stoliček pro čisté prostory je k dispozici také v bezpečných variantách ESD (odolnost proti elektrostatickému výboji). Všechny jsou ergonomicky navrženy s nastavitelným opěradlem, sklonem pro odpočinek a mechanismem naklápění sedadla pro zdraví a pohodlí. Společnost Metro je předním světovým výrobcem skladovacích a dopravních zařízení přizpůsobitelných širokému spektru trhů. To, co odlišuje produkty Metro, jsou jejich vestavěné funkce. Ať už jde o nastavitelnost, odolnost proti korozi, energeticky účinnou izolaci, modularitu, manipulovatelnost, ergonomii nebo trvanlivost, výrobky poskytují bezkonkurenční výkon a hodnotu. Systém Metro je možné nastavit v mnoha specifických variantách, čímž poskytují profesionálům to nejlepší zázemí pro jejich práci.

Distribuce kapitálového vybavení je další velkou součástí podnikání společnosti Quiptech. Společnost dodává 3D AOI a rentgenové inspekční systémy, procesy čištění šablony, sítotiskové stroje, pájecí roboty, mikroskopy. Pokud bychom měli vyzdvihnout jeden produkt, byl by to systém obnovy pájky EVS, který nabízí rychlou návratnost investic a snižuje nákupy pájky až o 50 %!

Společnost Quiptech pomohla transformovat odvětví zdravotnických zařízení a elektroniky tím, že poskytla některým z předních světových výrobců nové a inovativní kapitálové vybavení, výrobní zásoby a inteligentní řešení. Vysoce kvalifikovaní prodejní a servisní technici společnosti Quiptech s kancelářemi po celé Evropě a Jižní Americe nabízejí poprodejní a technickou podporu, školení a pomoc zákazníkům po celém světě.

Chcete-li získat další informace o široké škále produktů společnosti, přihlaste se na Quiptech.com.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik