česky english Vítejte, dnes je neděle 24. září 2023

Aegis software zajišťuje bezpapírovou výrobní dokumentaci

DPS 4/2011 | Výroba - články
Autor: Redakce

Firma Aegis Industrial Software, známá svými programy typu MOS (Manufacturing Operations Software) demonstrovala na výstavě Southern Electronics Show v Farnborough svoje programy zaměřené na výrobu elektroniky a používané přímo ve výrobních prostorách.

Aegis software zajišťuje bezpapírovou výrobní dokumentaci

iView je interaktivní program pro bezpapírovou dílenskou výrobní dokumentaci. Koncepce programu vychází z poznání, že omyly a nepřesnosti ve výrobní dokumentaci znamenají zmetky nebo opravy. Obsluha strojů a zařízení potřebuje detailní dokumentaci, ve které lze vyhledávat všechny potřebné informace a která zachycuje změny prováděné na výrobku a ve výrobních postupech. iView je multimediální software, které umožňuje mít přehled o průběhu výroby v reálném čase, zajišťuje vizualizaci údajů, výpisy historie výrobních procesů, statistická hlášení a úplné sledování výrobku během všech operací.

Program lze přizpůsobit požadavkům uživatele bez pomoci integrátorů různých řešení, IT pracovníků a bez následných příplatků. Aegis software umožňuje lidem, kteří rozumí výrobnímu procesu, využít výrobních dat na maximum v jejich prospěch.

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik