česky english Vítejte, dnes je úterý 06. červen 2023

Nová generace systému DragonFly LDM® 2.0

DPS 6/2021 | Výroba - články
Autor: Redakce

Výrobce systému pro aditivní výrobu elektroniky, firma Nano Dimension Ltd., uvedl novou generaci svého zařízení DragonFly LDM 2.0. Aktualizace přináší lepší kvalitu tisku, optimalizované použití inkoustu a chytřejší správu přípravy tiskárny díky vylepšenému hardwaru i softwaru.

Mezi úplné novinky patří například kalibrace tiskové hlavy, pomocník nastavení trysek nebo poloautomatická kalibrace tisku.

Systém DragonFly LDM je zatím jediná známá technologie na světě, která používá digitální soubory dat a simultánní 3D tisk dielektrického a vodivého materiálu k rychlému vytvoření vícevrstvých elektronických sestav.

Zařízení DragonFly LDM® je v současnosti nasazeno a používáno v různých oborech, od akademické sféry přes výzkumné ústavy až k průmyslovým odvětvím, jako jsou například:

  • vojenské, letecké a automobilové aplikace,
  • robotika,
  • pokročilé lékařské techniky.

Možnost rychlého ověření vhodnosti určitého konceptu, zajištění rychlého zhotovení prototypu i ochrana duševního vlastnictví jsou jen některé z důvodů, proč se toto zařízení těší rychle rostoucímu zájmu zákazníků. Přináší zcela nový koncept, jak vyvíjet a vyrábět moderní elektroniku.

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách: www.nano-di.com/ame-dragonfly-ldm-2-0

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik