česky english Vítejte, dnes je neděle 29. květen 2022

Farnell má nyní na skladě 3D tiskárny od BCN3D Technologies

03.08. 2021 | Výroba - novinky
Autor: Farnell
01.jpg

Farnell, součást společnosti Avnet a globální distributor elektronických součástek, produktů a řešení, přidává BCN3D Technologies (BCN3D) do svého portfolia 3D tisku. Řada 3D tiskáren BCN3D je navržena tak, aby poskytovala maximální produktivitu, bezproblémový tisk, včetně velkoobjemového, úplnou konektivitu a vícejazyčné funkce.

Jedinečná architektura BCN3D se dvěma nezávislými hlavami umožňuje produkční tisk silných funkčních prvků vhodných pro použití v profesionálním, vzdělávacím a průmyslovém sektoru. Řada BCN3D tiskne kvalitně a přesně ze standardních materiálů včetně PLA, PET-G, TPU 98A a PVA. Všechny tiskárny obsahují řadu tiskových funkcí, včetně jednoduchého režimu, režimu duplikace, zrcadlení, tisku z více materiálů atd.

Nejprodávanější řada 3D tiskáren BCN3D, která je nyní k dispozici od společnosti Farnell, zahrnuje:

  • Tiskárny Epsilon W50 a W27 jsou výkonná profesionální řešení pro 3D tisk s funkcemi jako je pasivní vyhřívaná komora, plně uzavřená skříň a prostředí s řízenou vlhkostí. Tiskárny jsou určeny pro tisk velkých průmyslových dílů.
  • Tiskárna Sigma D25 je menší a levnější model využívající technologii Fused Filament Fabrication (FFF). Tiskárna je určena pro rychlý a přesný tisk funkčních prototypů.

Tiskárny BCN3D mají standardní dvouletou záruku a jsou opensourcové, což zákazníkům umožňuje používat materiály třetích stran, včetně populární řady 2,85 mm Multicomp Pro dostupné od společnosti Farnell.

Sortiment špičkových 3D tiskáren BCN3D je dostupný pro rychlé dodávky prostřednictvím společností Farnell v regionu EMEA, element14 v regionu APAC a Newark v Severní Americe.

Více informací najdete v původní tiskové zprávě.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik