česky english Vítejte, dnes je neděle 01. říjen 2023

Mezinárodní veletrh AMPER 2017 hlásí již 420 přihlášených firem

DPS 1/2017 | Zajímavosti - články
Autor: Terinvest

Více než 400 tradičních, ale i nových vystavovatelů letos využilo možnost zvýhodněné nabídky účasti na veletrhu AMPER 2017, která byla uzavřená na konci října 2016.

Mezinárodní veletrh AMPER 2017 hlásí již 420 přihlášených firem

V oboru elektronických součástek a modulů se bude představovat po několikaleté pauze společnost Fischer elektronik, součástkový distributor. Nebudou chybět ani další velcí hráči z oboru, ať už je to OFFICIAL ELECTRONIC, HARTING, KOALA ELEKTRONIK, SVK ELEKTRONIK, nebo AQ electronic, a neměli bychom opomenout ani tradičního českého výrobce s více než padesátiletou zkušeností z oboru, TESLU BLATNÁ. Velice milým překvapením je účast společnosti GM Electronic, která na veletrhu AMPER bude vystavovat poprvé od roku 2013 a která je jedním z největších českých distributorů elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků a měřicí techniky.

Konektory, kabely a další příbuzný sortiment představí společnosti Microdis Electronic, CONEC a ze zahraničních firem jmenujme například společnosti ILME a CODICO. Velice zajímavý sortiment nabízí společnost TENEO 3000, která se specializuje na výrobu konektorů a kabelových svazků s vysokou mechanickou odolností a spolehlivostí pro užití ve velmi náročných provozních i klimatických podmínkách, s uplatněním především v těžební, dopravní a armádní technice a v letectví.

Vše pro kabelovou konfekci nabídnou společnosti KOMAX a SENO. Vaši elektroniku je potřeba chránit pomocí zapouzdřovacích systémů a rozličných konstrukčních prvků, i tento sortiment naleznete u vystavovatelů veletrhu AMPER. Určitě navštivte expozice firem ZTC electronic, ELING BOHEMIA a okatec, kde naleznete vše potřebné.

Mezinárodní veletrh AMPER 2017 hlásí již 420 přihlášených firem 2

Na veletrhu AMPER nebude chybět celá řada vystavovatelů s vynikajícím know-how. Alespoň na okraj jmenujme společnost AWOS s dlouholetými zkušenostmi z vývoje a výroby elektroniky, QUAD SLOVAKIA, lídra ve výrobě a vývoji uživatelských terminálů a ovládacích panelů, nebo na příklad společnost Telemeter Electronic s ventilátory s extrémně širokým teplotním rozsahem. To ale stále nejsou všichni přihlášení vystavovatelé, proto neváhejte a staňte se i vy součástí veletrhu AMPER 2017.

Jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2017 přináší vystavujícím firmám nepřeberné množství kontaktů, obchodních setkání, ale hlavně prezentaci jejich produktů. Díky své vysoké profesní úrovni se veletrh již před lety zařadil mezi nejvyhledávanější mezi tuzemskými, ale i zahraničními firmami a letos jen potvrzuje pozici středoevropské oborové události číslo jedna. Šanci na úspěch zde má opravdu každý, a to jak zavedené, tak začínající firmy. Pokud tedy i vy chcete své sny o úspěchu přeměnit v realitu, zaregistrujte se na AMPER 2017.

Pro více informací navštivte webové stránky www.amper.cz, kde naleznete jak informace o veletrhu, tak přihláškovou dokumentaci ke stažení.

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik