česky english Vítejte, dnes je středa 28. září 2022

Navštivte veletrh WIN EURASIA Automation

DPS 1/2017 | Zajímavosti - články
Autor: Hannover Fairs Turkey

Veletrh WIN EURASIA Automation v Istanbulu se otevře výrobnímu průmyslu regionu Eurasia ve dnech 16.–19. března 2017. Uvítá přední výrobce v oboru automatizace, elektrotechniky a elektroniky, zpracování materiálů a hydrauliky a pneumatiky.

WIN EURASIA Automation nabízí příležitost nalézt produkty a technologie v daných oborech pod jednou střechou.

Navštivte veletrh WIN EURASIA Automation

Region Eurasia je rozvojovým trhem s rostoucí výrobou nejrůznějších produktů. Pro průmysl je důležité investovat do nových technologií a výrobních zařízení, aby mohl uspokojit poptávku po širokém spektru výrobků. Použití pokročilých technologií ve výrobním procesu má vliv na správné řízení výrobního řetězce, zejména v nejdůležitějších odvětvích exportu Turecka, jako jsou obranné systémy, automobilový průmysl či bílá technika.

Efektivní mediální a marketingové aktivity, které jsou pořádány společně ve spolupráci s Deutsche Messe AG, nabízí vystavovatelům a návštěvníkům unikátní platformu pro sdílení nových technologií a informací. Speciální oddělení, které je zaměřené na aktivity návštěvníků, umožňuje setkání vystavovatelů s potencionálními zákazníky.

Ve dnech 16.–19. března 2017 vás rádi uvítáme na veletrhu WIN EURASIA Automation – nejvýznamnější výstavě výrobních technologií v regionu Eurasia.

Pořadatel výstavy, Hannover Fairs Turkey A.Ş., je členem Deutsche Messe Group. Tyto výstavy jsou organizovány pod dohledem svazu hospodářských komor a komoditního trhu Turecka v souladu se zákony.

V případě dotazů a návrhů nás kontaktujte na tel.: +90 212 334 6900 nebo na e-mailu info@hf-turkey.com

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik